Сила в правді

Навігація

У Путіна відповіли на нову заборону щодо ООН

У Путіна відповіли на нову заборону щодо ООН
в Новини/Політична правда

За словами прес-секретаря президента РФ Дмитра Пєскова, дії США, які не видали візи членам делегації Генерального штабу Збройних сил Росії для поїздки в штаб-квартиру ООН, є неприйнятними.

Про це повідомляє “Народна Правда” із посиланням на Сегодня.

“ООН – ключове слово, зрозуміло, країна, яка приймає у себе штаб-квартиру Організації Об’єднаних Націй, американська влада несе певні зобов’язання як країна, що приймає у себе структуру ООН”, – підкреслив представник Кремля.

“В цьому випадку ми надзвичайно стурбовані подібною ситуацією і вважаємо її неприйнятною”, – заявив Пєсков.

Нагадаємо, як вважає є журналіст Роман Супер, на підставі інформації, отриманої ним від неназваного бізнесмена – приятеля Путіна, президент Росії демонструє втрату адекватності в управлінні. В свою чергу це викликає паніку в політичній та діловій верхівці РФ.

Нагадаємо, на думку російського опозиційного політика Іллі Пономарьова, президент РФ Путін втратить владу з двох причин – або через проблеми зі здоров’ям, або його скине його ж оточення.

Нагадаємо також, посол ЄС в Росії Вігаудас Ушацкас розповів про вкрай неприємну бесіду з президентом Путіним про зовнішньополітичні проблеми.

Раніше повідомлялося про те, що у Путіна знову відредагували позицію Росії щодо можливої ​​миротворчої місії на Донбасі.

А ось «путінський друг» Стівен Сігал повідав, про що він говорить з російським президентом.

Американський представник назвав, в чому помилився Путін, увійшовши на Донбас.

Крім того, на думку російського журналіста Ігора Яковенка, президент Росії Путін готовий до розв’язання локального ядерного конфлікту руками КНДР. Метою Путіна є створення проблем США і відволікання їх від війни в Україні та Сирії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: