Український робот може потрапити в АТО вже в 2018 році (фото)

Український робот може потрапити в АТО вже в 2018 році (фото)
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про ООС

На виставці Асоціації сухопутних військ США AUSA пройшла презентація українського робота «Фантом-2». Машина може стати на озброєння сил АТО вже в 2018 році.

Нова роботизована машина була розроблена з урахуванням уроків гібридної війни, відзначили в американському виданні DefenseOne, передає «Народна Правда».

Loading...

Презентація відбулася у Вашингтоні, наземний безпілотник «Фантом-2» може рухатися на колісному або гусеничному ходу, може бути озброєний протитанковою зброєю, пусковою установкою для гранат, або автоматами, повідомляє видання.

Український робот може потрапити в АТО вже в 2018 році (фото)

Ця зброя може бути застосована проти керованих Росією сил вже в наступному році, відзначає DefenseOne з посиланням на українських чиновників.

Росія також має ряд наземних безпілотних машин, які вона може розмістити в зоні конфлікту, однак Москва ще не повідомила про готовність це зробити, відзначає видання, уточнюючи, що Росія дуже ефективно використовує повітряні дрони, які перехоплюють сигнали станцій мобільного зв’язку, щоб транслювати помилкові голосові і текстові повідомлення.

Росіяни використовували наземних роботів в Сирії, включаючи такі машини як «Платформа-М», «Нерехта» і «Уран-9». Повідомлення про використання таких машин Росією проти свого західного сусіда – України, ще не було.

Джерело: Народна Правда