Названо простий спосіб продовжити життя

Названо простий спосіб продовжити життя
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Співробітники Університету Вандербільта проаналізували дані 74 941 жінок з Китаю в віці від 40 до 70 років. Учасниці відповідали на питання про фізичну активність в середній школі і зрілому віці. Жінок опитували кожні 2-3 роки. Також дослідники оцінювали стан здоров’я учасниць.

Про це пише “Народна правда” з посиланням на “Жіночий Світ“.

Loading...

Дослідження показало: у жінок, які займалися командними видами спорту і регулярно тренувалися, ризик розвитку раку, серцево-судинних захворювань та інших хронічних хвороб виявився знижений.

Під регулярними тренуваннями малося на увазі мінімум одне тренування в тиждень протягом трьох місяців.

Учасниці, які були активні в підлітковому віці, вмирали від раку на 13% рідше, а від серцево-судинних захворювань – на 17% рідше. Імовірність смерті з будь-яких причин знижувалася на 20%. За словами фахівців, необхідні подальші дослідження.

Нагадаємо, вчені знайшли спосіб продовжити життя до 150 років. Довгожителем можна стати, якщо підтримувати баланс між спортом, здоровим харчуванням, серйозним розумовим навантаженням і близькими стосунками з сім’єю і друзями.

Також раніше були названі два фактора для продовження життя. Вчені знайшли незвичайний зв’язок між тривалістю життя, ожирінням і освітою – кожен зайвий кілограм знижує середні терміни життя на два місяці, а кожен рік, проведений в університеті, збільшує їх приблизно на рік.

Нагадаємо, раніше експерти назвали овоч, який вилікує хвороби і продовжить життя. Корисність капусти була відома ще античним лікарям – за її допомогою лікували недуги травної системи, головні болі й безсоння.

Джерело: Народна Правда
загрузка...