Смоленська катастрофа: у Польщі з’явилися нові докази трагедії

Смоленська катастрофа: у Польщі з’явилися нові докази трагедії
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Польська комісія виявила запис моменту вибуху на бортовому самописці літака Ту-154, в результаті аварії якого в Смоленській області загинув президент Польщі Лєх Качинський.

Про це повідомив очільник Міноборони Польщі Антоні Мацєревіч, передає “Народна правда” з посиланням на Польське радіо.

“Ми знайшли в записі одного з реєстраторів момент вибуху – він був ідентифікований. Зараз ми займаємося його аналізом”, – заявив Мацєревіч.

Політик нагадав, що версію вибуху комісія, яка розслідує катастрофу, озвучила у своєму звіті ще навесні.

“Тоді ми встановили, що стався вибух, який в кінцевому підсумку знищив літак. Зараз ми знаємо набагато більше, говорить міністр.

Також Мацєревіч додав, що “до кінця наступної весни буде представлена доповідь не тільки щодо ходу подій, але і щодо того, хто несе головну відповідальність за трагедію в Смоленську”.

Як повідомлялося, у серпні місцева прокуратура допитала колишнього прем`єра Польщі Дональда Туска.

Нагадаємо, в міжнародних миротворчих місія зможе брати участь створена бригада “УкрЛітПолбріг”. Для цього потрібно лише одностайне схвалення. Відповідна угода була підписана в польському Любліні.

Також в Польщі Щецінська окружна прокуратура відкрила провадження проти власника супермаркету Bimex за скандальну табличку про обов’язкове обшуку українців після оплати товару на касі.

Раніше в польському Сеймі приступили до роботи над законопроектом щодо співпраці з Україною з питань реадмісії.

Джерело: Народна Правда