Експерти пояснили, чому чоловіки люблять дівчат з довгими ногами

Експерти пояснили, чому чоловіки люблять дівчат з довгими ногами
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Польські вчені зробили несподіваний висновок: довжина ніг людини може бути маркером стану її здоров’я. Також довжина ніг  важлива з точки зору репродуктивного здоров’я. З цієї причини і чоловіки, і жінки віддають перевагу потенційним сексуальним партнерам з довгими ногами.

Про це пише “Народна правда” з посиланням на “Жіночий світ”.

Loading...

Було проведено дослідження за участю приблизно 200 чоловік. З’ясувалося: незалежно від статевої приналежності у людей з короткими ногами підвищений ризик розвитку діабету, ожиріння і серцево-судинних захворювань. Плюс, у них нерідко підвищений рівень тригліцеридів і спостерігаються проблеми з тиском.

Що стосується жінок і довжини ніг, то вчені виявили закономірність. Чим краще жінка харчувалася в дитячому віці, тим довші у неї ноги. Вони перестають рости відразу після статевого дозрівання. В цілому якщо у людини довгі ноги, це говорить про сприятливі умови розвитку організму.

Нагадаємо, раніше був опублікований рейтинг ТОП-20 найкрасивіших жінок десятиріччя. Лідерство в цьому топі забрала Анджеліна Джолі.

Також стало відомо, в якому віці жінки найкрасивіші. Вчені вирішили обчислити середній вік найкрасивіших жінок на Землі і прийшли до висновку, що середній вік найвідоміших красунь – 38,9 років.

До слова, названі дієві способи збереження жіночої краси. Фахівці з догляду за шкірою дають деякі поради, які допоможуть виглядати набагато молодше.

Джерело: Народна Правда
загрузка...