Лікарі виявили вплив білого хліба на здоров’я й стан людини

Лікарі виявили вплив білого хліба на здоров’я й стан людини
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

День хліба відзначається щорічно в світі 16 жовтня. У зв’язку з цією датою іспанські вчені з університету Наварри провели дослідження про вплив білого хліба на здоров’я і стан людини.

В результаті стало відомо на тлі щоденного вживання 120 г і більше білого хліба на 40 відсотків підвищується ризик появи зайвої ваги. Тому, з’їдаючи всього три скибки білого хліба в день, є ризик стати жертвою ожиріння, передає «Народна Правда».

Loading...

Дієтологи наголошують: дітям можна з’їдати тільки один бутерброд в день, дорослим також необхідно зменшувати кількість шматків з білого хліба в раціоні. Проблему в першу чергу становить надмірний вміст солі в цьому продукті і відсутність інформації про інгредієнти.

Багато виробників не дотримується норм, випікаючи хліб за власними рецептами. З одного боку такий продукт відрізняється за смаковими якостями, що і приваблює споживача, але з іншого, невідомо, скільки там і чого саме намішано. Притому застосовуються харчові добавки, які впливають на смакові рецептори, провокуючи бажання з’їсти ще. Ось і причина переїдання.

Більш того, мало хто знає, що є свіжоспечений продукт не варто, для деяких це небезпечно. Зокрема, вдаватися до таких дій не можна при хворобах шлунково-кишкового тракту. При проблемах з вагою білий хліб взагалі не повинен бути в раціоні, а тільки житній, з висівками. А при захворюваннях нирок дозволений дієтичний солі хліб.

Раніше був названий найбільш корисний для вживання хліб.

Джерело: Народна Правда