Українці масово пересідають на авто “секонд хенд”

Українці масово пересідають на авто “секонд хенд”
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини/Соціальна правда

У вересні 2017 року, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, продажі імпортних вживаних автомобілів в Україні підвищилися майже в 2 рази до 5 336 тис одиниць.

Про це повідомляє “Народна Правда” з посиланням на прес-службу асоціації «Укравтопром».

Loading...

На первинному автомобільному ринку у вересні було зареєстровано 13 тис 176 легкових автомобілів, в тому числі 5 336 автомобілів, що були в експлуатації. Кількість первинних реєстрацій автомобілів з пробігом майже вдвічі перевищило результат річної давності, коли на такі автомобілі вже діяли знижені акцизи.

Лідер первинного ринку вживаних автомобілів Renault показав результат 1 000 первинних реєстрацій. На друге місце опустився Volkswagen — зареєстровано 974 автомобіля з пробігом. На третій позиції закріпилася Skoda (592 одиниць). Opel стабільно утримує четвертий рядок рейтингу з результатом 362 вживаних авто. Замикає п’ятірку лідерів Nissan — 268 вживаних авто отримали українські номери.

Всього з початку року в Україні було поставлено на облік 38 тис 588 імпортованих вживаних легкових автомобілів, що в 5,7 рази більше, ніж за перші дев’ять місяців 2016 року.

Нагадаємо, після стрімкого зростання ціни на автогаз на українських АЗС стабілізувалися, навіть ледь знизилися. Ціна на автогаз на заправках України станом на 8 вересня становила в середному 15,50 грн.

Також раніше повідомлялося, що в Великобританії планують відмовитися від автомобілів з бензиновими і дизельними двигунами. Таким чином влада країни хоче вплинути на екологічну ситуацію.

Раніше також повідомлялося, що на Харківщині викрили підпільний завод по виробництву бензину. Підпільне виробництво бензину  було замасковано під переробку різних відходів.

Джерело: Народна Правда
Теги:
загрузка...