Як освіта впливає на тривалість життя

Як освіта впливає на тривалість життя
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Згідно із висновками вчених Единбурзького університету, наявність освіти збільшує шанси прожити довге життя.

На думку дослідників, освічені люди мають більше шансів на тривале життя, повідомляє “Народна Правда” із посиланням на Новости Ю.

Loading...

На підставі аналізу генетичних даних 300 тисяч респондентів, вчені стверджують, що кожен рік навчання додає додатково 12 місяців життя.

Нагадаємо, професор медицини Гарвардського університету, доктор Ай Мін Лі назвала п’ять видів тренувань, які є безпечними і корисними для здоров’я. Завдяки цим вправам буде спалюватися вага, рости м’язи, поліпшуватися здоров’я серця і головного мозку, а також будуть зміцнюватися кістки. При цьому, абсолютно не потрібно бігати.

Нагадаємо також, медики назвали  головні правила для укріплення здоров’я. Вони допоможуть захиститися від вірусів та укріпити  імунітет у холодну пору року.

Раніше ми розповідали про простий спосіб продовжити життя. У жінок, які займалися командними видами спорту і регулярно тренувалися, ризик розвитку раку, серцево-судинних захворювань та інших хронічних хвороб виявився знижений.

Крім того, вчені знайшли спосіб продовжити життя до 150 років. Довгожителем можна стати, якщо підтримувати баланс між спортом, здоровим харчуванням, серйозним розумовим навантаженням і близькими стосунками з сім’єю і друзями.

Джерело: Народна Правда