Названо продукти-захисники від діабету

Названо продукти-захисники від діабету
Автор Желізняк Олександр в Новини

Міжнародне дослідження підтвердило позитивну роль харчових джерел здорових жирів для профілактики діабету 2 типу.

Про це повідомляє “Народна Правда” з посиланням на healthyliving.

Loading...

Журнал The Lancet Diabetes & Endocrinology опублікував результати міжнародного дослідження, згідно з якими, що більше таких продуктів споживалося людьми, то нижчими були їхні ризики захворіти на діабет.

Автори нового дослідження проаналізували інформацію, представлену в 20 наукових проектах, здійснених в період з 1970 по 2010 роки. У цих роботах містилися відомості про здоров’я 40 тисяч людей віком від 49 до 76 років з десяти країн світу. До початку пошуків всі учасники були здорові. За весь час, що тривали дослідження, у 4,5 тисячі осіб розвинувся діабет 2 типу. Новий проект спонукав вчених зробити висновок про те, що споживання продуктів харчування, багатих лінолевою кислотою, ефективно захищає людей від появи у них небезпечного захворювання.

Лінолева кислота є різновидом омега-6 поліненасичених жирних кислот. Вона не виробляється організмом самостійно, а надходить ззовні з їжею. Найращі джерела лінолевої кислоти – насіння соняшнику, волоські горіхи, арахіс, миґдаль, кунжут, а також багато іншого насіння, горіхи та їхні олії

«Отримані нами дані говорять про те, що проста зміна в харчуванні – включення в нього більшого обсягу рослинних олій – може захистити від діабету 2 типу, поширеність якого в світі досягла катастрофічних масштабів», – сказав у зв’язку з цим провідний автор дослідження доктор Джейсон Ву .

Іншим різновидом омега-6 поліненасичених жирних кислот є арахідонова кислота, постачальниками якої є продукти тваринного походження, і перш за все, тваринний жир. Досить довго дієтологи стверджували, що високий рівень арахідонової кислоти в раціоні харчування шкідливий для здоров’я, – в тому числі і тому, що провокує розвиток діабету 2 типу.

Автори даного дослідження спростували цей постулат. Жодних підтверджень зв’язку між арахідонової кислотою і ризиком діабету не виявилося. Вчені визнали цей вид жирних кислот нешкідливим для організму.

Раніше дієтологи назвали найкорисніші продукти для лікування багатьох поширених серед українців хвороб: раку і діабету.

Нагадаємо, вчені досліджували дієту 4 тис. банківських працівників і прийшли до висновку що всім, кому за 40 років і вони ігнорують сніданок – загрожує атеросклероз.

Джерело: Народна Правда
загрузка...