Ці продукти вбивають серце і судини

Ці продукти вбивають серце і судини
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Здоров’я серця залежить від стану судин. Медики розповіли, які продукти можуть негативно впливати на роботу серця.

Чисті прохідні судини можуть бути у людей з правильним харчуванням. Лікарі пояснюють – між харчуванням і здоров’ям серця є прямий взаємозв’язок, передає “Народна Правда” з посиланням на healthystyle.info.

Все можна пояснити тим, що в багатьох продуктах міститься холестерин або ж інші речовини, що стимулюють вироблення холестеринових клітин безпосередньо в судинах людини. Виходить, забиті холестерином судини не мають можливості пропускати кров, тобто система кровообігу порушується, що в свою чергу негативно відображається на роботі серця. Потім виникають різні захворювання, серцеві напади, інфаркти, тромби в судинах.

Медики наполягають на тому, щоб, особливо в літній період, кожна людина перейшов на «правильну» дієту. І навіть якщо у вас ідеальна вага, немає спадкових захворювань серцево-судинної системи, просто почніть вводити в свій раціон корисні продукти, які якщо і містять холестерин, то в мінімальній кількості.

Які продукти несуть в собі смертельну небезпеку для серця і судин:

Всіма улюблена піца категорично заборонена до вживання, особливо це стосується дітей. В одному невеликому шматочку піци міститься близько 5 грам насичених жирів, що вкрай несприятливо для здоров’я судин.

Забудьте про попкорн, мало того, що в одній його порції міститься добова доза калорій для тих, що худнуть – 1200 Ккал, так ще і втрутиться близько 60-ти грам жирів, що є катастрофою для серцево-судинної системи.

Одне з найулюбленіших страв дітей і святкових страв для дорослих – картопляне пюре з маслом, вершками або сметаною, а може бути ще й яйцем. Пюре можна їсти, якщо ви хочете, щоб ваше серце билося довго.

Цукор бажано обмежити або зовсім усунути зі свого життя, так як речовини, що виробляються з солодких продуктів, провокую вироблення нерозчинних жирних кислот, звідси підвищений рівень холестерину і ожиріння.

Страви, приготовані з індичого фаршу. Сам по собі фарш дуже жирний, тому його вживання потрібно скоротити до мінімуму або ж зовсім виключити. Вибирайте фарш з дієтичного м’яса і готуйте страви без олії.

Раніше повідомлялося про корисні, на думку медиків, для роботи серця продукти. А також продуктах, які йому ідеально підходять.

Джерело: Народна Правда