У МОН дали важливе роз’яснення для майбутніх студентів

У МОН дали важливе роз’яснення для майбутніх студентів
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У наступного, 2018 році можна буде використовувати сертифікат ЗНО за 2016, 2017 і 2018 роки. Таку заяву  у середу під час прес-конференції зробив директор департаменту вищої освіти МОН Олег Шаров.

Про це повідомляє “Народна правда” з посиланням на УНН.

Loading...

“Після того, як було встановлено теперішню систему проведення Зовнішнього Незалежного оцінювання та підведення його підсумків, в результаті з’явилась можливість використовування сертифікатів попередніх років у розумних межах. У наступному, 2018 році, можна буде використовувати сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання 2016, 2017 і 2018 років в будь-якій комбінації за винятком іноземної мови”, – зазначив О.Шаров.

Нагадаємо, під час підведення підсумків вступної кампанії 2017 року прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив вжити додаткових заходів для  вдосконалення Єдиної державної електронної бази з питань освіти.

Також в 2017 році в Міносвіти створили мобільний додаток для абітурієнтів. Вступники могли відслідковувати статус своїх заяв і результати конкурсів на мобільних телефонах та планшетах  через версію мобільного додатку ЄДЕБО “Особистий електронний кабінет вступника”.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...