Жахливий спалах гепатиту виявили на Харківщині, серед постраждалих багато дітей

Жахливий спалах гепатиту виявили на Харківщині, серед постраждалих багато дітей
Автор Желізняк Олександр в Новини

Сім осіб захворіли, за попередніми даними, вірусним гепатитом у Балаклейському районі Харківської області, серед постраждалих – діти.

Про це повідомляє “Народна Правда” з посиланням на Харківський обласний лабораторний центр МОЗ України.

Наразі з 12 по 17 жовтня у селищі Андріївка Балаклейського району у семи осіб (п’яти дорослих та двох дітей) виявили інфекційне захворювання. Попередній діагноз – вірусний гепатит.

Четверо хворих – члени однієї сім’ї. Усі хворі госпіталізовані до інфекційного відділення Балаклейської районної лікарні.

З метою локалізації та ліквідації спалаху вірусу медики проводять протиепідемічні заходи: взяли проби води, оглянули контактних осіб, провели дезинфекцію у будинках хворих та у колективах, з якими вони пов’язані.

Нагадаємо, у Франції вчені провели дослідження, яке показало, що вживання кави збільшує тривалість життя людей, які страждають від ВІЛ і гепатиту С. Тому фахівці порадили з цією метою щодня випивати три і більше чашок ароматного напою.

Раніше медики розповіли, за якими симптомами можна розпізнати інтоксикацію печінки і які саме ознаки виразно вказують на те, що печінку вже потребує “очищення”.

Джерело: Народна Правда
Теги: