Сила в правді

Навігація
Головна Новини Ці правила допоможуть уникнути передчасної смерті

Ці правила допоможуть уникнути передчасної смерті

Ці правила допоможуть уникнути передчасної смерті
в Новини

Виявляється, є всього два способи, які допоможуть прожити довге життя. Канадські вчені провели глобальне дослідження, яке тривало близько семи років і в ньому брали участь анкети більше сотні тисяч людей, що ведуть різний спосіб життя і мають різні соціальні статуси.

Про це повідомляє “Народна правда” з посиланням на “Жіночий Світ“.

До уваги вчених були представлені дані людей з віком від 35 до 70 років. В результаті експертам вдалося виявити, які фактори впливають на тривалість життя людей, незалежно від того, в якій країні вони живуть, скільки грошей заробляють, що їдять і де працюють. Тобто, на те, скільки років проживе та чи інша людина, впливають одні й ті ж причини, а саме:

– неправильне харчування, що включає в себе переїдання, а також вживання неякісної висококалорійної їжі, перекушування на ходу, нічні походи до холодильника і так далі;

– малорухливий спосіб життя, зумовлений сидячою роботою, наявністю автомобіля, лінню і іншими причинами.

В результаті дослідження вчені зупинилися на тому, що попередити передчасне старіння організму і відповідно наблизити себе до смерті людина може власними руками, а точніше – діями.

Як уникнути передчасної смерті:

1. Щодня бути фізично активним. На думку вчених, різниці немає в тому чи буде людина бігати вранці, ходити 7 км або тренуватися кілька разів на тиждень в тренажерному залі. Головне – це підтримувати своє тіло в тонусі і не засиджуватися на місці. Всього дві з половиною години фізичної активності сприятливо впливаєють на роботу серця і всього організму в цілому, а ще – покращують настрій, що дуже важливо. Канадські вчені прийшли до висновку, що завдяки регулярним тренуванням тіла людина може поліпшити показники свого здоров’я і таким чином зупинити процеси старіння, продовживши собі життя.

2. Не виходити за рамки добової потреби в калоріях. В цьому ж дослідженні вчені виявили взаємозв’язок між переїданням і вживанням їжі з більшою за калорійністю, ніж необхідно для людини в добу, і розвитком процесів передчасного старіння. Вони прийшли до висновку, що дотримання норми споживаних калорій дозволить людині жити довго і перешкоджати старінню, тим самим усунути ризик передчасної смерті. В даному випадку на допомогу прийде низькокалорійна або середземноморська дієта.

Виконання цих правил дозволить вам прожити довше і в старості похвалитися власним здоров’ям, а також красивим зовнішнім виглядом.

Раніше ми розповідали про простий спосіб продовжити життя. У жінок, які займалися командними видами спорту і регулярно тренувалися, ризик розвитку раку, серцево-судинних захворювань та інших хронічних хвороб виявився знижений.

Крім того, вчені знайшли спосіб продовжити життя до 150 років. Довгожителем можна стати, якщо підтримувати баланс між спортом, здоровим харчуванням, серйозним розумовим навантаженням і близькими стосунками з сім’єю і друзями.

Також вчені прийшли до висновку, що наявність освіти збільшує шанси прожити довге життя. На думку дослідників, освічені люди мають більше шансів на довге життя.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: