Названо найпопулярніші серед українців дешеві туристичні напрямки

Названо найпопулярніші серед українців дешеві туристичні напрямки
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Українці отримують все нові можливості подорожувати до Європи за невисокими цінами. Однак бюджетні рейси доступні далеко не в будь-якому напрямку.

Народна Правда” із посиланням на Апостроф розповість, які країни найбільш популярні і з чим це пов’язано.

Незважаючи на відмову найбільшої бюджетної авіакомпанії Європи Ryanair виходити на ринок України, в країні з’являється все більше доступних рейсів. Відбувається це як завдяки появі нових перевізників, так і за рахунок розширення мережі маршрутів компаній, які вже працюють на українському ринку. Так, “Міжнародні авіалінії України” вводять більш гнучкі умови, що дозволяють знизити вартість польотів. Єдиний повноцінний лоукостер, який сьогодні працює в Україні, – угорська компанія Wizz Air – анонсував на 2018 рік нові напрямки.

Крім того, найближчим часом очікується прихід нових перевізників. Уже в цьому році на український ринок має вийти італійська Ernest Аirlines. Літаки цієї авіакомпанії літатимуть з Києва в Мілан (Бергамо) і Неаполь, а зі Львова – в Мілан, Неаполь і Венецію. Базова ціна на більшість з цих рейсів складе 49 євро.

Раніше міністр інфраструктури Володимир Омелян анонсував на 2018 рік прихід в Україну лоукостерів EasyJet і Germanwings. Втім, Ryanair також може вийти на український ринок в наступному році.

Нескладно помітити, що недорогі авіаційні маршрути в основному прокладаються в ті країни, де зосереджені найбільші трудові діаспори українців. Серед них особливо виділяються Польща і Німеччина. Наприклад, Wizz Air з Києва літає в сім німецьких і шість польських міст. Також непогано освоєна Італія.

Згідно з даними опитування, яке на початку 2017 роки провела соціологічна група “Рейтинг”, найбільше українських громадян виїжджали на роботу в Польщу – 36%. Друге місце утримує Росія – 25%, по 5% працювали в Чехії і Німеччини, 3% – в Італії, решта – в інших країнах. При цьому останнім часом українці проявляють значний інтерес до Німеччини.

“У соціологічному опитуванні, проведеному у вересні цього року, 37% опитаних назвали саме Німеччину країною, куди б вони хотіли виїхати на роботу. В минулому році таке бажання висловили 23%. Тобто зростання очевидние. Центральний банк Німеччини повідомив недавно, що в 2016 року українці перевели звідти в Україну 56 млн євро – це найвищий показник за останні п’ять років, – розповів президент Всеукраїнської асоціації компаній міжнародного працевлаштування Василь Воскобойник. – Природно, транспортні компанії не будуть стояти осторонь від такого потенційного потоку пасажирів”.

У той час, як одні країни Євросоюзу охоче відкривають для українців своє небо, інші, навпаки, з цим не поспішають. Пов’язано це з тим, що Україна досі не підписала з ЄС угоду про єдиний авіаційний простір (так зване “відкрите небо”). Труднощі виникли через неврегульованість статусу аеропорту Гібралтару, який належить Великобританії, але знаходиться на спірній з Іспанією території. У зв’язку з цим на сьогодні діють двосторонні договори України з різними країнами Європейського союзу.

Деякі з цих угод цілком ліберальні і дозволяють збільшувати число рейсів на відповідних напрямках. Так, наприклад, немає особливих проблем з Німеччиною. Досить ліберальний угода діє між Україною та Італією.

А ось тим українським туристам, які хотіли б провести романтичний уїк-енд в Парижі, доведеться розщедритися на авіаквитки, так як з України лоукостер в столицю Франції не літають.

Нагадаємо, Тернопільська область зможе приймати туристів з числа етнічних українців в великій кількості. Це може стати новою “фішкою” регіону та суттєво поповнити обласну скарбницю. Туристичні пам’ятки та місця Тернопільщини популяризуватимуть серед етнічних українців в Аргентині.

Джерело: Народна Правда