Небезпечно для здоров’я: які види риб краще не їсти

Небезпечно для здоров’я: які види риб краще не їсти
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Список сортів риби, яка є небезпечною для здоров’я, був створений і опублікований експертами.

Цілком невинна на перший погляд макрель, яку ми звикли їсти копченої або солоною, зовсім не така корисна риба, якою могла б здатися, пише Kitchenmag, передає “Народна Правда”.

Ця велика хижа риба накопичує в собі найнебезпечнішу для людини ртуть, у великих кількостях міститься в морській воді, забрудненої промисловими викидами. Якщо ця риба ваша улюблена, їжте її не частіше одного разу на місяць.

Також експерти не рекомендують часто купувати і вживати і інші види риби.

Тілапія цінується за високий вміст легкозасвоюваного низькокалорійного білка і поліненасичених жирних кислот. Готувати її просто, а кількість чудових рецептів з цією рибою просто величезна, однак багатьом тілапія строго протипоказана. Справа в тому, що поряд з корисними жирами ця риба буквально рясніє шкідливими. Звідси – заборона вживати тилапию всім, хто страждає від хвороб серця.

Кафельник – ще один неоднозначний і сумнівний для включення в постійний раціон вид риби. Це лідер з усіх токсичних риб, оскільки саме в Кафельников міститься найбільше ртуті. Цю рибу суворо заборонено вживати в їжу вагітним жінкам і дітям, а дорослому чоловікові для того, щоб не постраждати від харчового отруєння

Змееобразну рибу вугор люблять смажити, коптити і маринувати, а страви з вугра відносяться до розряду дорогих, адже зовсім не просто правильно подати і розкрити всі виключні смакові якості цієї риби.

На жаль, головний річковий делікатес також відомий своєю здатністю легко абсорбувати в свою жирову тканину містяться у воді промислові і сільськогосподарські відходи, а також ртуть.

Морський окунь – рідкість на прилавках рибних магазинів. Недобросовісні продавці часто видають за нього дешевші сорти риби (наприклад, пангасіуса або сибаса).

Не варто засмучуватися: краще зовсім забудьте про цю покупку. Морський окунь відомий високим вмістом ртуті в м’ясі, і його вживання в їжу рекомендують обмежити навіть дорослим людям.

Знаменита риба Блакитний тунець містить багато ртуті: найбільше цієї шкідливої ​​речовини – в чернопері і блакитному тунці. Крім того, в більшості своїй цю нещасну рибу вирощують в спеціальних господарствах та на рибних фермах, де додатково підгодовують гормонами і антибіотиками.

Раніше повідомлялося про продукти, які сприяють бадьорості організму.

Джерело: Народна Правда
Теги: