Названо напої, які заборонено вживати під час перельотів

Названо напої, які заборонено вживати під час перельотів
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

За висновками науковців, навіть одна чашка кави або чаю, випита у літаку, може негативно позначитися на самопочутті.

Про це повідомляє “Народна Правда” із посиланням на 24 Канал.

Loading...

Як пояснили вчені, в чашці чаю або кави можна виявити безліч мікробів та інших шкідливих форм життя. Журналісти з видання The Wall Street Journal ще в 2002 році провели експеримент, взявши на пробу зразки води з чотирнадцяти літаків 10 різних авіакомпаній.

В результаті, вони виявили довгий список мікроскопічного життя, який ви навряд чи захочете проковтнути – від сальмонели і стафілококу до крихітних яєць різних комах. “Гірше того, забруднення було правилом, а не винятком: майже всі рівні бактерій в десятки, а іноді і в сотні разів перевищували урядові обмеження США”, – повідомили експерти.

Також в ході іншого дослідження 2004 року, яке провело Агентство з охорони навколишнього середовища США (EPA), було виявлено, що водопостачання 327 національних і міжнародних комерційних літаків забруднено в різному ступені приблизно на 15%. Пізніше проблему було усунуто і в 2011 році були прийняті Правила питної води Aircraft. Але дослідження 2013 року знову показало, що принаймні один з кожних 10 комерційних літаків США як і раніше зіштовхується з проблемами забруднення води.

Нагадаємо, незважаючи на відмову найбільшої бюджетної авіакомпанії Європи Ryanair виходити на ринок України, в країні з’являється все більше доступних рейсів. Відбувається це як завдяки появі нових перевізників, так і за рахунок розширення мережі маршрутів компаній, які вже працюють на українському ринку. Так, “Міжнародні авіалінії України” вводять більш гнучкі умови, що дозволяють знизити вартість польотів. Єдиний повноцінний лоукостер, який сьогодні працює в Україні, – угорська компанія Wizz Air – анонсував на 2018 рік нові напрямки.

Джерело: Народна Правда