Сила в правді

Навігація
Головна Новини Відтепер самотність відносять до шкідливих звичок

Відтепер самотність відносять до шкідливих звичок

Відтепер самотність відносять до шкідливих звичок
в Новини/Світська правда

Ізоляція від людей шкодить здоров’ю не менше, ніж куріння або переїдання, вирішили американські і британські медики

Про це повідомляє “Народна Правда” з посиланням на “Сегодня“.

Мова йде не стільки про кинутих старих, скільки про молодь. Проведене Фондом психічного здоров’я США дослідження показало, що у віці 18-34 роки люди відчувають себе самотніми частіше, ніж після 55 років.

У найбільшому дослідженні на тему самотності, яке коли-небудь проводилося, фахівці Університет Йорку узагальнили результати 23 досліджень. У них взяли участь 181 тис чоловік. Виявилося, що самотні люди на 30% частіше страждають від інсульту і серцевих захворювань. Так що одним з видів профілактики цих вкрай небезпечних недуг може бути захист людей від небажаного усамітнення. Також в попередніх дослідженнях самотність вже пов’язували з ослабленням імунітету, підвищенням артеріального тиску і навіть передчасною смертю.

А ось колеги з Університету Чикаго довели, що самотність зчитується організмом як хронічний стрес, що запускає небезпечні процеси в організмі. Чи включається фізіологічна реакція “бийся або біжи”, тобто тіло як би постійно знаходиться в підвищеній бойовій готовності. Наприклад, посилюється викид білих кров’яних клітин, що призводить до виснаження імунної системи і менш адекватної реакції, в кінцевому рахунку, на запалення. Сили організму як би йдуть на боротьбу із самотністю. Крім того, класичні шкідливі звички – куріння і зловживання алкоголем – частіше наздоганяють тих, хто багато часу проводить наодинці.

У Великобританії вже планується, що лікарі будуть рекомендувати одиноким людям різні спільноти за інтересами та волонтерські заняття, щоб розширити їх коло контактів. Сайти знайомств теж стануть пропагувати як своєрідні ліки.

Як повідомляла “Народна Правда“, Британські вчені розповідали, як залишатися в гарній фізичній формі до похилого віку. Правильне харчування серед головних чинників.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: