Красу волосся забезпечать три перевірені способи

Красу волосся забезпечать три перевірені способи
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Для краси і здоров’я волосся необхідно правильно харчуватися і не зловживати з укладанням, а також підбирати ретельно засоби по догляду.

Дієта це перший крок на шляху до гарного і сильного волосся. Вона повинна містити білки і продукти багаті залізом: риба, зелений салат, яйця, насіння гарбуза, боби, нежирне м’ясо, злаки, передає “Народна Правда”.

А в цілому необхідний комплексний підхід. Тому харчування слід доповнити правильним зовнішнім відходом. Для міцних і здорових волосся оптимальним буде вибір органічного догляду.

У органічної косметики немає силіконів, парабенів, мінеральних масел, які негативно впливають на волосся і можуть нести небезпеку для здоров’я. Органіка має найчистіший склад, в якому є максимальна концентрація рослинних інгредієнтів.

Для поліпшення ефекту від догляду один раз в тиждень слід проводити процедуру глибокого кондиціонування: помити голову, промокнути їх рушником, нанести кондиціонер. Далі волосся потрібно розчесати гребінцем з широкими зубами і залишити так на 15-60 хвилин. Потім промити їх теплою водою. Уже перша процедура покаже результат – волосся стане неймовірно м’якими і гладкими.

Джерело: Народна Правда