Названо спосіб “приборкання” апетиту

Названо спосіб “приборкання” апетиту
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Вчені винайшли ін’єкцію, яка здатна блокувати апетит і допомагає втратити 10% ваги протягом шести тижнів.

Дослідники створили засіб, на основі білоку GDF15, який регулює масу тіла у ссавців, повідомляє “Народна Правда” з посиланням на The Daily Mail.

Під час експерименту, мавпи з ожирінням всього за шість тижнів втрачали велику кількість ваги, а їх апетит скорочувався на 40%.

Хоча досліди були проведені тільки на тваринах, результати підвищують надію на боротьбу з ожирінням у людей.

Попередні дослідження показують, що GDF15 зв’язується з молекулами в шлунку і кишечнику, що призводить до надсилання сигналів в мозок, які зменшують апетит, не викликаючи побічних ефектів.

Крім того, ін’єкція знижує рівень глюкози в крові, що, в свою чергу, знижує ризик розвитку діабету типу 2.

За словами провідного автора дослідження Мюріель Веніант, ін’єкція не викликала побічних ефектів у мавп, але потребувала реплікації у людей.

Нагадаємо, бувають ситуації, коли ми з усіх сил намагаємось скинути зайву вагу, займаємося спортом і навіть відмовляємося від улюблених ласощів, а зайві кілограми ніби “прилипли” і ніяк не хочуть покидати. Причина може критися в неправильному початку дня.

Нагадаємо також, раніше вчені розвінчали чотири популярні міфи про схуднення. Як виявилося, мало їсти, постійно займатися спортом, не їсти після 18-ї години і пити мало води – не що інше, як помилки, навіяні телебаченням і інтернетом.

Також раніше ми розповідали про найпопулярнішу дієту для схуднення. Кефірно-гречана дієта здатна допомогти в зміцненні імунітету і налагодженні травлення. Така дієта допоможе схудненню, причому без значних труднощів для боротьби з почуттям голоду.

Цікаво буде дізнатися і про те, як впоратися з постійним бажанням поїсти. Серед найбільш поширених причин постійного бажання поїсти – стреси, спрага, швидкість під час їжі і… красиві картинки.

Джерело: Народна Правда