Ні у чому собі не відмовляє: квартиру за понад мільйон знайшли у керівника державного підприємства

Ні у чому собі не відмовляє: квартиру за понад мільйон знайшли у керівника державного підприємства
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про чиновників

Виконувач обов’язків директора, головний інженер державного науково-виробничого підприємства “Картографія” Олег Неживий придбав квартиру в Києві за 1,3 мільйона гривень.

Таке повідомлення про зміну майнового стану він подав до Єдиного державного реєстру декларацій, повідомляє “Народна Правда” із посиланням на Слово і Діло.

Loading...

Згідно з поданим документом, 23 жовтня директор ДП заплатив 1,325 мільйона гривень громадянці України Марині Михайлівні Сідун за квартиру в столиці площею 57 кв. м.

Водночас в електронній декларації за 2016 рік Неживий вказав, що мешкає в Києві, але в столиці чи області нерухомості не має. Він задекларував житловий будинок і земельну ділянку в Миколаєві, а також квартиру в Прилуках Чернігівської області. До того ж у директора ДП є корпоративні права в ТОВ “Арта Медіа”.

За минулий рік він разом із безробітною дружиною отримав дохід на суму 311 тис. 142 грн. Готівкою Неживий зберігає 280 тис. грн і 20 тис. дол.

Нагадаємо, екс-дружина судді Вищого госпсуду Артура Ємельянова по офіційному розлученню продовжує мати спільний побут із ним. Крім того, у неї помічено численну елітну нерухомість у різних куточках світу, де нібито колишнє подружжя відпочиває разом.

Раніше ми розповідали про небідне  життя київського прокурора Вадима Чуйкова. Нерухомість в столиці, елітні авто і байк – далеко не повний перелік статків скромного державного службовця.

Також  раніше в мережі показали розкішне життя  начальника відділу представництва в адміністративному судочинстві управління представництва захисту інтересів громадян та держави в суді прокуратури м. Києва Василя Смітюха.

Також потрапив під розслідування громадських активістів заступник прокурора Київської області Бендик Ярослав Миколайович. Єдиним джерелом доходів прокурорської родини є заробітня плата чиновника, та це не завадило Бендикам назбирати на елітну нерухомість і дорогі авто.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...