Перехід на “зимовий час”: медики назвали спосіб зменшити стрес для організму

Перехід на “зимовий час”: медики назвали спосіб зменшити стрес для організму
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

У період після переведення стрілок на зимовий час багато хто відчуває себе некомфортно, втомлено і знесилено, при цьому, за словами медиків, може погіршуватися якість сну, виникати депресії, безсоння, спалахи агресії.
Про це кореспонденту ГолосUA розповіла лікар Вікторія Савицька, передає “Народна правда“.

“Швидко прийти в норму допоможе простий самомасаж – потрібно з силою помасажувати мочки і вушні раковини. Справа в тому, що на цих ділянках безліч біоактивних точок, тиск на які допоможе підбадьорити організм. А при нападі нудоти і запаморочення потрібно сильно помасажувати мізинці – це допоможе привести в норму тиск”, – порадила фахівець.

Loading...

У цей період також рекомендується особливу увагу приділити своїм ступням,  на яких зосереджено безліч біологічно активних точок, впливаючи на які, можна швидко відновити організм від втоми і стресу, надати йому тонус. Для цього протягом хвилини потрібно масажувати плавними, але сильними, круговими рухами кожну ступню: спочатку п’яти, потім пальці і особливо їх подушечки.

Нагадаємо, перехід на зимовий час в 2017 році в Україні відбудеться в 4 ранку неділю, 29 жовтня. В цей час стрілки по всій території країни будуть переведені на годину назад.

Перехід на літній і зимовий час вперше ввели в Великобританії в 1908 році для економії і раціональнішого розподілу електроенергії протягом доби. В СРСР почали переводити стрілки годинника вперше тільки в 1981 році.

В даний час більше 110 країн світу переходять на “літній” і “зимовий” час, а 161 країна час не міняє, зокрема, це Гвінея, В’єтнам, Алжир, Афганістан, Ангола, Китай, Росія, Кенія, Індія, Об’єднані Арабські Емірати , Туніс, Перу, Японія, Південна Корея, Північна Корея, Філіппіни, Пакистан, Афганістан та інші.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, як підготувати організм до переходу на “зимовий час”.  Щоб легше перейти на новий режим, лікарі радять більше спати, обов’язково снідати і гуляти на свіжому повітрі, а ще тримати свої гаджети подалі від ліжка.

Також вчені назвали ризики для здоров’я у зв’язку з неприйняттям зміни тимчасового режиму – переведення стрілок годинника. На думку медиків, в цей час зростає кількість інфарктів та спроб суїциду, більше людей страждає від сезонної депресії, а також зростає кількість дорожньо-транспортних пригод.

Джерело: Народна Правда
загрузка...