Бойовики продають паливо, щоб купити наркотики і алкоголь

Бойовики продають паливо, щоб купити наркотики і алкоголь
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про ООС

Проросійські бойовики з числа так званого «1-го армійського корпусу» вкрали в частині 3 тонни палива, щоб на отримані кошти від його продажу купити алкоголь і наркотики.

Згідно з даними української розвідки, 27 жовтня в одній з військових частин так званого «1 АК» було виявлено велику нестачу паливно-мастильних матеріалів, повідомив на брифінгу прес-секретар Міноборони України з питань АТО Андрій Лисенко, передає “Народна Правда”.

“Зокрема, обсяги вкраденого бензину і дизельного палива становлять від 3 тонн і більше. Вже встановлено, що бойовики, які підозрюються в розкраданні пального, витрачали зароблені кошти на придбання алкоголю і наркотичних речовин”, – повідомив Лисенко.

За даними розвідки, командування російсько-окупаційних військ призначило додаткові перевірки наявності та цільового використання паливно-мастильних матеріалів в інших частинах.

У суботу, 28 жовтня, контрольовані Росією бойовики продовжили обстріли на Донбасі, застосовуючи заборонене Мінськими угодами озброєння, в результаті чого двоє українських військовослужбовців отримали поранення.

Раніше повідомлялося, що в так званій ЛНР бойовики ведуть пропагандистську роботу серед українців, які залишають окуповані території.

Також стало відомо про чергові погрози застосування зброї бойовиками щодо спостерігачів місії ОБСЄ.

Джерело: Народна Правда