Випадіння волосся: вчені заспокоїли і все пояснили

Випадіння волосся: вчені заспокоїли і все пояснили
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Випадання волосся – це косметологічна проблема, з якою стикається практично кожна людина. Але чи завжди таке випадання сигналить про щось серйозне і вимагає негайного лікування?

Про це повідомляє “Народна Правда” з посиланням на toneto.

British Journal of Dermatology розповів про дослідження вчених одного з університетів США, які вивчили питання про можливий зв’язок між випаданням волосся і порами року. Зокрема, дослідники проаналізували статистику пошукача Google, визначивши таким чином сезон, на який припадає зростання запитів від інтернет-користувачів.

Автори проекту охопили своїм розслідуванням період з 2004 по 2016 рік. Ними було зроблено висновок про те, що найбільша кількість пошукових запитів про випаданні волосся доводиться на літні та ранні осінні місяці. За словами дослідників, отримані ними дані збігаються з результатами попередніх робіт з даної проблеми.

Таким чином, вважають фахівці, не потрібно панікувати, помітивши тенденцію до посилення інтенсивності випадання волосся в певну пору року – в другій половині літа і на початку осені це не аномалія, а скоріше норма. Ріст волосся в зазначений сезон природним чином припиняється і деякий час перебуває у фазі спокою. Вчені пов’язують це з підвищеним рівнем ультрафіолетових променів.

У такий період як раз і спостерігається більш інтенсивне випадання  волосся з голови, відзначили вони. Але за умови, що у людини відсутні генетичні порушення та важкі захворювання.

Як раніше повідомляла “Народна Правда“, для краси і здоров’я волосся необхідно правильно харчуватися і не зловживати з укладанням, а також підбирати ретельно засоби по догляду.

Джерело: Народна Правда