Добровольців АТО назвали “незаконними збройними формуваннями”

Добровольців АТО назвали “незаконними збройними формуваннями”
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Добровольчі формування, які не ввійшли в структуру Міністерства оборони чи Міністерства внутрішніх справ України, є незаконними збройними формуваннями.

Про це розповів головний військовий прокурор України Анатолій Матіос на своїй сторінці у соцмережі Facebook, пише Народна Правда.

Loading...

“Я кладу руку на серце, схиляюсь перед добровольчим рухом, який став основою мотивації армії, яка у 2014 році на його прикладі повернулася до виконання своїх функцій. Але законодавець не хоче назвати те, що називається біле і чорне, не хоче війну назвати війною, а тому військові досі оглядаються. А добровольчий рух, частина якого досі не в державних інституціях, за Законом, називається “незаконні збройні формування”, – написав Матіос.

Окрім того, він назвав добровольців, які пішли на війну, “високомотивованими людьми”.

“Так їх прийшло і зараз є 316 тис. учасників АТО тільки демобілізованих і 350 тис. під зброєю”, – зазначив головний військовий прокурор.

Нагадаємо, у вересні у столиці була спроба рейдерського захоплення спортивної бази “Восход”. Під час спроби “віджиму” спортбази, тітушкам була дана дуже жорстка відсіч. За словами активістів, тітушками були ті ж люди, котрих бачили неодноразово під час схожих подій чи навколо місць, де розташовані скандальні забудови. Проте в ситуації зі спортбазою тітушок очікувала не штовханина з бабусями, а справжній професійний потужний спротив, що переріс у масову бійку, що закінчилась не на користь рейдерів.

Також слідство встановило причетність 16 осіб до зіткнень в Дніпрі 9 травня. Серед підозрюваних – троє організаторів, координатор, два “касира”, а також десять активних учасників масових заворушень, так званих “тітушек”.

Раніше повідомлялось, що у Києві поліція жорстоко побила АТОвців. Також варто нагадати, що Порошенко звільнив АТОвцю з Луцька місце у президентському літаку.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...