Прокуратура озвучила суми хабарів у вузах: цифри вражають

Прокуратура озвучила суми хабарів у вузах: цифри вражають
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У столичних вузах зі студентів вимагають хабарі в розмірі від 2,5 до 5 тисяч доларів.

Про це розповів київський прокурор Роман Говда, передає “Народна Правда” з посиланням на “Укрінформ”.

Loading...

Говда розповів, що здебільшого хабара хочуть за наступне: зняття заборгованості, відновлення в навчання, складання іспитів, захист курсових і дипломних робіт.

Причому в по суті вимаганні беру участь і викладачі, і лаборанти, і керівники вищих навчальних закладів з їх заступниками.

За словами Говди, в цьому році прокуратурою було порушено вісім кримінальних справ за фактами корупції у київських вузах.

Як приклад він навів справу директора Інституту психології імені Костюка Національної академії педагогічних наук. Він вимагав 5 тисяч доларів за працевлаштування.

Крім того, зазначає прокурор, ведеться судовий розгляд щодо асистента кафедри управління Київського національного економічного університету імені Гетьмана. Він хотів 13 тисяч гривень за вступ до університету.

Нагадаємо, працівники Тернопільського обласного управління Державної фіскальної служби організували схему з мінімізації штрафних санкцій для правопорушників. Податківців затримали під час отримання хабара у 400 тисяч грн. за зменшення розміру офіційних штрафів до 400 тисяч грн.

Раніше у Вінниці затримано працівника державної виконавчої служби міста Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області на хабарі в 40 тис. грн.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...