Все вирішено: Волкер поставив на місце ватажків фейкових республік Донбасу (відео)

Все вирішено: Волкер поставив на місце ватажків фейкових республік Донбасу (відео)
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Спеціальний представник Державного департаменту США щодо України Курт Волкер сказав, що не вітає участь фейкових “ДНР” і “ЛНР” у переговорах щодо введення миротворців на Донбас.

Відповідну заяву він зробив в інтерв’ю “Громадське ТБ“, інформує “Народна Правда“.

“Думаю, з цього питання вирішено: Мінські угоди – між Росією, Україною та ОБСЄ. Ідея – відновити контроль України над цими територіями, провести там вибори. Тому так званим республікам тут не місце”, – наголосив він.

Нагадаємо, на думку експерта-міжнародника Руслана Осипенка, помічник президента РФ Владислав Сурков та спецпредставник Держдепу США по Україні Курт Волкер, під час зустрічі в Белграді 7 жовтня могли обговорювати варіанти виведення російських окупаційних військ з Донбасу.

Нагадаємо, також Волкер заявляв, що у разі відсутності згоди з питання діяльності миротворчої місії на Донбасі, Росія може піти на ескалацію конфлікту. Він зазначив, що останнім часом на Донбасі навпаки спостерігається зниження рівня напруженості.

Крім того, Волкер заговорив про вибори на Донбасі після запровадження миротворців ООН.  Він додав, що це має бути не просто вибори, а серія голосувань.

Джерело: Народна Правда