Кадиров зробив гучну заяву про вбивство Окуєвої

Кадиров зробив гучну заяву про вбивство Окуєвої
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Чеченський глава Рамзан Кадиров звинуватив українські спецслужби в причетності до вбивства добровольця АТО Аміни Окуєвої.

Loading...

Заява з’явилася на каналі Кадирова в Telegram.

Він наголосив, що в Україні нібито спеціально створили відповідний образ для снайпера.

“Українські політики і депутати постійно говорили про Наталію Вікторівну як про чеченку, яка воює на стороні бандерівців. При цьому всі прекрасно знали, що Наталя Нікіфорова не має ніякого відношення ні до Чечні, ні до чеченського народу. Не встигли пролунати постріли, як українські рупори заголосили про якийсь російський слід”, – написав Кадиров.

Він додав, що в Києві знають, хто стоїть за вбивством Окуєвої.

“Перефразовуючи Тараса Бульбу, можна сказати: “Хто породив, той і вбив”, – вважає Кадиров.

Він вважає, що таким чином українські спецслужби вбили відразу трьох зайців: позбулися “бандитки”, відвернули увагу Заходу від протестних антиурядових мітингів, а також спробували ще раз звинуватити Росію у своїх бідах.

“Але вуха в українських спецслужб настільки довгі, що їх неможливо прикрити ніякою хусткою Наталії-Аміни і порожніми розмовами про російський слід”, – написав Кадиров.

Як раніше повідомляла “Народна Правда“, Олександр Турчинов, секретар РНБО (Рада національної безпеки й оборони) заявив, що в країні посилять антитерористичний і контррозвідувальний режими.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
Теги:
загрузка...
загрузка...