Ці продукти зроблять вас розумнішими

Ці продукти зроблять вас розумнішими
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Група вчених з Національного інституту охорони здоров’я в Меріленді в ході тривалого спостереження змогла визначити конкретні продукти, які здатні збільшити рівень інтелекту у людини. Фахівці назвали продукти, які будуть корисні не тільки для здоров’я серця, але і для мозку.
Про це пише “Народна Правда” з посиланням на Ua.today.

Всім відома риба знаходиться далеко не на першому місці, оскільки найефективнішим продуктом для інтелекту є лісові ягоди. Наприклад, багата на антиоксиданти журавлина може допоиогти людині порозумнішати.

Loading...

На другому місці йде чорниця, яка не тільки покращить зір, але і підвищить рівень розумового розвитку.

Для мозку людини корисна і капуста з буряком. Ці овочі містять безліч корисних мікроелементів, які позитивно позначаються на головному мозку.

Вчені довели, що шпинат ефективно запобігає хворобі Альцгеймера.

Завершує рейтинг продуктів для мозку риба, яка також допомагає порозумнішати.

Нагадаємо, раніше вчені назвали продукти, які можуть замінити заспокійливе. Щоб стабілізувати самопочуття, медики рекомендують поповнити раціон харчування вітамінами групи В і магнієм.

Раніше ми розповідали про продукти, які здатні компенсувати відсутність сексу. Гормони, які виділяються під час заняття сексом, дуже цінні для нашого організму. Його відсутність може призводити до небажаних наслідків. Але, як стверджують дієтологи, секс можна замінити звичайними продуктами, які з легкістю можна купити в будь-якому магазині.

А з настанням осені багато людей відчувають брак енергії, сонливість, можливе посилення проблем з пам’яттю. Це означає, що організм потрібно активно насичувати вітамінами. У зв’язку з цим слід приділити особливу увагу щоденному раціону, оскільки через його недостатню якість люди недоотримують необхідні речовини.

Джерело: Народна Правда
загрузка...