Водіїв вже почали штрафувати по-новому

Водіїв вже почали штрафувати по-новому
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Вступили в силу зміни до деяких українських законів, що передбачають відповідальність водіїв за неправильну парковку транспортних засобів, стоянку і зупинку в місцях, які призначені для водіїв-інвалідів.

Loading...

Передає “Народна Правда” з посиланням на Автотема.

За подібне порушення водіям тепер загрожує штраф у розмірі від 60 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Це означає, що за неправильну парковку водіям доведеться заплатити штраф від 1020 до 1700 гривень.

Зміни до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за парковку, стоянку, зупинку транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю» вступили в дію 26 жовтня 2017 року.

Одним з перших порушників, які зазнали суворого покарання в Дніпрі, став водій маршрутного таксі, який близько 10 години вечора 29-го жовтня 2017 року припаркував транспортний засіб з порушенням. На парковці біля залізничного вокзалу правоохоронці помітили автомобіль, який стояв по діагоналі і займав відразу три місця для паркування, які були відведені для інвалідів. Водієві маршрутного таксі був виписаний штраф у розмірі 1020 гривень.

Як раніше повідомляла “Народна Правда“, в проекті закону Кабінету Міністрів пропонують дозволити поліції зупиняти будь-яку машину, щоб перевірити водіїв на вміст алкоголю в крові, а також посилити вимоги по максимальній швидкості.

Джерело: Народна Правда
загрузка...