Воскові фігури і цікаві експозиції: киян запрошують на відкриття унікального музею

Воскові фігури і цікаві експозиції: киян запрошують на відкриття унікального музею Фото: "Kseniya Lanchak"
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

У четвер, 9 листопада, о 18:00 відбудеться презентація унікального патріотичного проекту, яка пройде за адресою: м. Київ, ArtHall D12, вул. Десятинна, 12, (так званий град Володимира, на Старокиївській горі).

Кияни вперше побачать експозиції унікального музею, аналогів якому немає ні в Україні, ні у світі, пише Народна Правда з посиланням на повідомлення галереї-музею “Історія становлення української нації“.

Loading...

У музеї містяться понад 130 скульптур, які представлені у 30-ти різних, сюжетних композиціях.
Відвідувачі музею матимуть змогу познайомитись із історією Давньоруської доби, періоду Середньовіччя, новітньою історію – від часів Івана Мазепи і до сьогодення.

У музеї розміщені унікальні воскові фігури, генеалогічні дерева, унікальні історичні мапи. Використовуються найсучасніші технології у виготовлені експонатів, декорацій та їх оформленні.

Кияни вперше отримають можливість побачити унікальні експозиції, зокрема ті, які показують незламний дух українських воїнів-захисників, а також вияв пошани воїнам “кіборгам” АТО за героїзм у боротьбі за незалежність України, серед яких захисники ДАП: Павло Чайка, Анатолій Свирид, Андрій Шараскін, а також воїни Української Добровольчої Армії Ярош Дмитро та Валерій Краснян.

Із композиції діячі культури буде представлено фігури Богдана Ступки та Івана Миколайчука.

Окрім того, будуть представлені й інші історичні експозиції.

Вхід за запрошеннями.

Нагадаємо, у Києві відкрився музей непотрібних речей. Гіпсові погруддя і постаменти, монети, значки та прапори епохи соцреалізму. З горищ і з будинків культури вони перекочували на ринок антикваріату.

Нагадаємо також, для створення Музею Майдану вже зроблено багато. І на сьогоднішній день вже прийнято рішення про те, де саме буде знаходитись цей музей у Києві.

Крім того, наприкінці травня одноповерховий дерев’яний будинок кінця XIX – початку ХХ століття горів на території Національного музею народної архітектури та побуту України.

А у фондах Львівської галереї мистецтв не дорахувалися 621 музейного експоната. Це стало відомо під час інвентаризації музейних комплексів.

Джерело: Народна Правда