Пообіцяли розібратись і звільнити: у Харкові торгівельна мережа вибачилась перед бійцем АТО

Пообіцяли розібратись і звільнити: у Харкові торгівельна мережа вибачилась перед бійцем АТО
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Велика мережа супермаркетів принесла вибачення і пообіцяла розібратися в скандалі, який виник в одному з її магазинів в Харкові.

Днями в Харкові стався інцидент між співробітницею супермаркету АТБ і ветераном АТО. Касир відмовилася обслуговувати покупців на українській мові, і заявила, що в місто скоро прийде Росія і ніякої української мови більше не буде. Скандал отримав розвиток, передає “Народна Правда”.

Колишнім військовий рознервувався від заяви касира магазину і жбурнув в неї десятком яєць. А тепер стало відомо, що згаданий ветеран АТО Павло Помисов-Несмєянов отримав вибачення від супермаркету.

Співробітники мережі запевнили його, що така ситуація більше не повториться. Співробітниця втратить свою роботу, а керуючому харківського АТБ загрожує серйозна догана. Ветеран АТО також зазначив, що через цей інцидент в поліцію він вирішив не звертатися.

Раніше повідомлялося, що відома ведуча і уродженка Білорусі Поліна Логунова, яка нині проживає в Україні, визнала, що через незнання української мови втратила пропозиції по роботі, але мову вона вчити не збирається, так як вважає, що телеведуча має володіти мовою досконало. А крім того, Поліна впевнена, що пристрасті навколо мовних квот скоро вляжуться, і вона знову знайде роботу.

Джерело: Народна Правда