Друг Путіна за день втратив $1,5 мільярди

Друг Путіна за день втратив $1,5 мільярди
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Закордонна правда/Новини

Один з наближених до Володимира Путіна російських бізнесменів втратив 1,5 млрд. доларів в ході торгів на Лондонській біржі.

Під час торгів на Лондонській біржі акції компанії відомого російського мільярдера Олега Дерипаски попитом не користувалися, передає “Народна Правда” з посиланням на повідомлення Reuters.

Акції холдингу En+, через який друг Путіна володіє контрольним пакетом «РУСАЛ», а також Красноярським металургійним заводом і різними електростанціями в Сибіру, ​​були продані на Лондонській біржі за мінімально можливою ціною.

Також підкреслюється, що в ході найбільшого IPO російської компанії в столиці Великобританії за останні п’ять років інвесторам були запропоновані глобальні депозитарні розписки, ціна яких варіювалася від 14 до 17 доларів за штуку. Однак іноземні інвестори оцінили компанію лише по нижній межі цього діапазону.

Слід зазначити, що в En+ розраховували на оцінку більше на 1,5 млрд. Доларів, більшого також очікували і російські інвестиційні компанії.

Раніше американська преса повідомляла, що Дерипаска був згоден дати свідчення у ситуації з російським впливом в США в обмін на повну недоторканність. Однак йому в цьому відмовили.

Також відомо, що Дерипаска фігурує в розслідуванні СБУ за фактом умисного знищення виробництва у Запоріжжі, йдеться про підприємство ЗАлК.

Джерело: Народна Правда