Офшорний скандал: британська королева “вивела” 10 мільйонів фунтів

Офшорний скандал: британська королева “вивела” 10 мільйонів фунтів
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

В оприлюднених “Передайз Пейперз” видно, що королева Британії Єлизавета ІІ вклала в офшори близько 10 мільйонів фунтів.

Про це пише BBC,  передає “Народна Правда“.

Loading...

“Райські документи” показують, що близько 10 млн фунтів (13 млн доларів) із приватних статків королеви Єлизавети ІІ інвестовані у офшори. Їх у фонди на Кайманових островах і на Бермудах вкладало Герцогство Ланкастерське”, – зазначає видання.

Герцогство Ланкастерське керує приватною власністю королеви, яка становить 500 мільйонів фунтів.

Щоправда, у таких вкладення королеви немає нічого незаконного. Також немає даних про ухиляння Єлизавети ІІ від сплати податків.

Проте в оприлюднених документах видно, що гроші інвестовані у лізингову компанію BrightHouse, яку звинувачували у наживанні на бідних. Також “королівські гроші” знайдено в компанії Threshers. Ця мережа британських магазинів збанкрутувала, залишивши по собі 6 тисяч безробітних та 17,5 мільйоні фунтів несплачених податків.

Герцогство стверджує, що воно не причетне до рішень фондів, а також додає, що немає підтвердження, що королева знала про окремі інвестиції, які робились від її імені.

Як відомо, навесні 2017 року учасники Міжнародного консорціуму журналістів-розслідувачів а також Центру розслідування корупції та організованої злочинності OCCRP, які торік оприлюднили проект “Панама Пейперз”, отримали доступ до нових документів: нове журналістське розслідування назвали “Передайз Пейперз” або “Документи з райських островів”.

Нагадаємо, розкрито чергову порцію офшорних документів. Документи “Paradise Papers” показують, що найбагатші люди планети сховали в офшорах майже 8 трлн євро.

Раніше в Україні розкрили бізнес-схему дружини Луценка. Ірина Луценко володіє величезними статками через офшорні фірми.

До слова, керівник Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби (ДФС) Євген Бамбізов заявив, що в Україні 74 відсотки всіх фінансових операцій проходить через офшори за непрямими контрактами.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...