Скоро воювати буде нікому: терористи масово дезертують із Донбасу

Скоро воювати буде нікому: терористи масово дезертують із Донбасу
Автор Желізняк Олександр в Новини

На окупованому Донбасі в частинах і підрозділах 1-го АК “ДНР” і далі гостро стоїть проблема дезертирства серед терористів.

Про це повідомляє “Народна Правда” з посиланням на Фейсбук.

“У частинах і підрозділах “1-го АК ДНР” і далі загострюється проблема дезертирства бойовиків. Нині тільки в одній “3-й омсбр 1-го АК” – 12 дезертирів. Зафіксовано появу листівок з інформацією про розшук дезертирів на зупинках громадського транспорту, магазинах тощо (раніше командування окупантів всіляко приховувало факти дезертирства)”, – написав на своїй сторінці народний депутат (НФ), керівник групи ІС Дмитро Тимчук.

Нагадаємо, раніше п’яний бойовик “ДНР” в окупованій Макіївці на смерть збив двох цивільних і зник з місця події. Вбивцею виявився працівник “міністерства внутрішніх справ ДНР”.

Також стало відомо, що бойовики на Донбасі продають паливо, щоб купити наркотики і алкоголь. В одній з військових частин так званого “1 АК” було виявлено велику нестачу паливно-мастильних матеріалів.

Раніше  координатор групи “Інформаційний спротив” Дмитро Тимчук повідомив про втрати бойовиків. Підтверджені втрати противника за тиждень становлять 7 осіб.

 

Джерело: Народна Правда
Теги: