Троє дітей підірвалися на міні на території школи

Троє дітей підірвалися на міні на території школи
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про ООС

Учора на території Донецької школи на міні підірвалися 3 дітей. Один хлопчик загинув на місці.

Loading...

Про це повідомляє “Народна Правда”,  з посиланням на “ДонПресс”.

“Учора на стадіоні школи № 110 Донецька, на снаряді, що не розірвався, імовірно, ще з 2014 року, підірвалися троє дітей 2007 року народження. Один загинув, 2 поранені”, – розповів Чернов.

За словами медика, поранених хлопців не могли “прилаштувати” в лікарні протягом 2 годин.

“Спочатку їх, як і водиться, повезли в обласну дитячу лікарню. “Глава” Петровського р-ну Жуковський бадьоро відрапортував: “госпіталізовані в дитячу лікарню, все робиться”. Але як виявилося – дітей в обладитлікарні – не прийняли”, – наголосив Чернов.

Повідомляється, що поранених дітей більше години тримали в приймальному відділенні і в результаті направили їх в “облтравму”.

“І лише через годину хлоп’ят (1 на той час вже був в сопорі) – поперли в неблизький шлях в облтравму, куди в підсумку і “поклали”. І той же Жуковський так само бадьоро вже рапортував, що “госпіталізовані в травматологію, все робиться””, – зауважив Чернов.

Як раніше повідомляла “Народна Правда“, Олександру Польянову, бійцю АТО з Обухівщини терміново потрібна допомога. Місцеві волонтери та ветерани АТО просять долучитися до збору коштів.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...