Від раку здатне захистити звичайне молоко

Від раку здатне захистити звичайне молоко
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Додайте молоко в свій раціон харчування – його помірне споживання підвищує захист організму від онкологічних захворювань шлунка і товстого кишечника. До висновку про те, що молоко має антиканцерогенні властивості, прийшли вчені з Китаю.

Про це пише “Народна Правда” з посиланням на Medikforum.

Loading...

Об’єктом ретельного дослідження китайських фахівців з Іланьского університету стали ферменти, що містяться в молочному білку. За словами авторів роботи, раніше наука отримувала докази того, що білки молока можуть мати на організм противірусну та антибактеріальну дію. Здійснений ученими глибокий молекулярний аналіз компонентів молока показав, що один з пептидних ферментів цього напою пригнічує активність пухлинних клітин при раку шлунка. Зокрема, з’ясувалося, що подібну дію молочний фермент має відносно клітин аденокарценоми.

“Досліди показали, що ефективність даної речовини залежить від концентрації, часу і ступеня його впливу на онкоклітини. На його основі цілком ймовірно створення унікального препарату для лікування раку шлунка”, – повідомили дослідники.

Відзначимо, що недавно шведськими вченими були підведені підсумки дослідження, в ході якого фахівці з’ясовували, чи потрібно дорослим людям пити молоко. Всупереч твердженням про те, що з віком організм людини втрачає здатність нормально засвоювати молоко, медики заявили: показань для заборони молочних продуктів немає. Більш того, вчені відзначили, що за будовою амінокислот молоко ідеально підходить людині.

Цього разу китайські фахівці також констатували: пити молоко в похилому віці однозначно корисно, хоча і зловживати їм не потрібно.

Нагадаємо, дослідники з Університетського коледжу Лондона встановили, що в кілька разів збільшити ризик раку шлунка може прийом таблеток від печії.

Раніше фахівцями WebMD (найбільший американський портал по темі охорони здоров’я та одночасно спільноти лікарів) були зібрані кілька симптомів, які пов’язані з онкологією. Людина може не здогадуватися, що чимось хворіє, але організм кожен раз подає їй різні сигнали.

Також ми писали про те, що група дослідників виявила, що підвищені дози вітаміну С і ніацину, або вітаміну B3, знищують стовбурові клітини раку. Опубліковане журналом Cell Biology International дослідження показало, що при впливі низьких і високих доз вітаміну C і ніацину на стовбурові клітини пухлин кишечника, дія протилежна.

Джерело: Народна Правда
загрузка...