Зрадники серед нас: експерт розповів про військовослужбовців-зрадників в Криму

Зрадники серед нас: експерт розповів про військовослужбовців-зрадників в Криму
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Більшість співробітників силових відомств після анексії Кримського півострова не виїхали на материкову частину України.

Про це повідомив нардеп Дмитро Тимчук в Facebook, передає “Народна Правда”.

Loading...

Зокрема Тимчук повідомив, що кілька місяців тому розіслав депутатські запити керівникам силових відомств з проханням надати дані по чисельності військовослужбовців їх формувань на початок анексії Криму. В цілому депутат запропонував вважати: вийшов з Криму після анексії – значить, патріот, залишився в Криму – значить, зрадник.

У підсумку з даних силових відомств вийшла наступна картина. Після окупації на материкову частину України виїхали 217 військовослужбовців СБУ, з них – 210 офіцерів і 7 контрактників. У той же час на 1 березня 2014 року в усіх підрозділах, органах, установах на півострові нараховувалося 1619 військовослужбовців, в т.ч. 1235 офіцерів, 384 контрактників. “Маємо 86,4% зрадників (83% – серед офіцерів)”, – підкреслив Тимчук.

Також на материк вийшли 3991 військовослужбовців ЗСУ (1649 офіцерів, 2342 солдатів і сержантів) з 13468 (4637 офіцерів, 8831 солдатів і сержантів). “Загальний показник зрадників – 70,4% (64% – серед офіцерів, тобто більше третини – 36% – залишилися вірними Україні)”, – зазначив нардеп.

Найменший відсоток “зрадників” виявився в рядах внутрішніх військ МВС – 44 відсотки. Хоча такий результат забезпечений виходом з півострова 100 відсотків строковиків, в той час як 86 відсотків офіцерів залишилися в Криму.

З співробітників Держприкордонслужби анексуваний півострів покинули 226 офіцерів (50 відсотків), 253 солдатів і сержантів. Всього на материкову частину України не повернулися 74 відсотки.

“По офіцерам СБУ ми бачимо показник – 83% зрадників. Це жахливо високий показник, але все ж не 100%. Але в той же час це означає, що навіть після багаторічного зґвалтування цієї спецслужби при Януковичі, російського керівництва партії і засилля російської агентури, все одно 17% офіцерів залишилися вірними української Присязі”, – підсумував Тимчук.

Раніше повідомлялося, що більшість з представників силових відомств, які залишилися в Криму, підозрюються на сьогодні в Україні в державній зраді. Разом з тим відомо, що багатьох з колишніх українських силовиків не прийняли до відповідних структур РФ.

Джерело: Народна Правда
загрузка...