Казкові замки на 60 кімнат: як живе найбагатше українське село (відео)

Казкові замки на 60 кімнат: як живе найбагатше українське село (відео)
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Журналісти показали відео села з найбільшими будинками в Україні. На Закарпатті, в селищі Нижня Апша, знайшли будинки, які відрізняються небувалою розкішшю.

Про це повідомляє “Народна Правда” з посиланням на програму “Схеми”.

Loading...

Закарпатська “Конча Заспа”, так говорять про село Нижня Апша, яке знаходиться в 2 кілометрах від Румунії, адже розкішні маєтки кожен раз вражають гостей краю неабиякими масштабами. Сотні величезних будинків стоять прямо біля дороги, більшість з них належить місцевим румунам, що становить більшість населення Нижньої Апші.

Такі місця прийнято називати елітними котеджними селищами. Кажуть, в деяких будинках тут по 60 кімнат. Місцеві жителі розповіли, що заробили гроші на будівництво такого житла продаючи насіння соняшнику і бринзу.

Нагадаємо, виконувач обов’язків директора, головний інженер державного науково-виробничого підприємства “Картографія” Олег Неживий придбав квартиру в Києві за 1,3 мільйона гривень.

Нагадаємо, екс-дружина судді Вищого госпсуду Артура Ємельянова по офіційному розлученню продовжує мати спільний побут із ним. Крім того, у неї помічено численну елітну нерухомість у різних куточках світу, де нібито колишнє подружжя відпочиває разом.

Раніше ми розповідали про небідне  життя київського прокурора Вадима Чуйкова. Нерухомість в столиці, елітні авто і байк – далеко не повний перелік статків скромного державного службовця.

Також  раніше в мережі показали розкішне життя  начальника відділу представництва в адміністративному судочинстві управління представництва захисту інтересів громадян та держави в суді прокуратури м. Києва Василя Смітюха.

Також потрапив під розслідування громадських активістів заступник прокурора Київської області Бендик Ярослав Миколайович. Єдиним джерелом доходів прокурорської родини є заробітня плата чиновника, та це не завадило Бендикам назбирати на елітну нерухомість і дорогі авто.

Джерело: Народна Правда
Теги:
загрузка...