Трамп зробив рішуче попередження КНДР

Трамп зробив рішуче попередження КНДР
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

В середу у рамках азіатського турне президент США Дональд Трамп під час промови в парламенті Південної Кореї, заявив, що КНДР не слід випробовувати терпіння, а також недооцінювати можливу відповідь Америки.

Про це повідомляє “Народна Правда” з посиланням на Euro News.

Трамп запевнив, що США зможуть захистити від дій північнокорейського режиму як себе, так і союзників.

Трамп, зокрема, заявив: “Я маю прагнення миру, але не забуваю про силу. Сподіваюся, я промовляю не тільки від імені наших країн, але й від імені усіх цивілізованих націй, і я звертаюся до Північної Кореї – вам не варто нас недооцінювати, випробовуючи наше терпіння. Світ не спостерігатиме мовчки, як країна-ізгой погрожує людству знищенням. Усі цивілізовані нації повинні об’єднати зусилля, щоб повністю ізолювати теперішній режим КНДР. Ми закликаємо кожну країну, кожну націю, включаючи і Китай, і Росію, повністю виконати резолюції Ради Безпеки ООН, розірвати з Пхеньяном усі торгові і економічні зв’язки та звести до мінімуму дипломатичні контакти”.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Північної Кореї Рі Йонг-хо у Нью-Йорку звинуватив президента Сполучених Штатів Дональда Трампа в оголошенні війни.

Нагадаємо, США за підтримки європейських партнерів подали на розгляд Раді безпеки ООН проект щодо економічного тиску на КНДР. В ньому, зокрема, передбачається,  що стосовно Північної Кореї необхідно ввести нафтове ембарго та припинити купувати шовк у КНДР.

Згодом спільну заяву щодо таких санкцій зробили Китай та Південна Корея. Лідери цих країн погодилися з необхідністю політичного врегулювання північнокорейської кризи.

Разом з тим президентом Путіним зроблено заяву на захист ядерної програми КНДР. За словами Путіна, Північна Корея тримає ядерний арсенал виключно для захисту. А в ситуації, що склалася, винна “третя сторона” яка почала вимагати від Пхеньяна того, що не було обіцяно.

Раніше президент Трамп з трибуни ООН вибухнув критикою на адресу Пхеньяна і пообіцяв “повне знищення” Північної Кореї, якщо продовжаться погрози на адресу США або їх союзників.

Не менш жорстким був виступ в ООН міністра закордонних справ КНДР. Після чого Трамп написав в Twitter – “недовго їм залишилося”.

Джерело: Народна Правда