Вартість огірків стала рекордною в Україні

Вартість огірків стала рекордною в Україні
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Вже з листопада в Україні почали зростати ціни на ринку тепличного огірка й на найбільших оптових ринках країни цей овоч подорожчав практично у 2 рази, досягнувши рекордних показників.

Оскільки на внутрішньому ринку склався дефіцит огірків, бо врожай у вітчизняних теплицях вже зібраний, то вартість іноземних огірків на гуртівнях підскочила вже до 45 грн за кг, пише Народна Правда з посиланням на Сегодня.

Loading...

Окрім того, обережні імпортери поки що не дуже поспішають насичувати ринок товаром, оскільки у минулому місяці оптовики зазнали суттєвих фінансових через несподіване коливання та обвал цін.

Утім, не виключено, що вже найближчими днями ситуація вирівняється, адже поступово замовлення на імпортний огірок збільшується.

Нагадаємо, у жовтні спостерігалося зниження вартості овочів борщового набору. Закупівельні ціни на картоплю у середньому знизилися на 7% порівняно з вереснем, капусти – на 16%, моркви – на 12%, цибулі – на 15%. Ціна буряку залишилася на тому ж рівні.

Нагадаємо, за інформацією Державної служби статистики, за рік, з жовтня минулого року по жовтень 2017-го, споживчі ціни в Україні підскочили аж на 14,6%. У жовтні 2017 року споживчі ціни на харчі та “безалкоголку” зросли на 1,1%. Найбільше, на 14,9% подорожчали яйця та сало, яке піднялося у ціні на 10,2%.

Нагадаємо, з початком осені ціни на продукти харчування “поповзли” вгору по всій Україні.

Більш докладно про те, чи лихоманитиме далі в Україні ринок харчів, читайте в матеріалі “Народної Правди”: “Майже, як в Європі: чи будуть дорожчати продукти харчування в Україні“.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...