Повний провал: злодій поцупив торт “Рошен”, а отримав мертвого кота

Повний провал: злодій поцупив торт “Рошен”, а отримав мертвого кота
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Справжньою трагедією для однієї з пасажирок обернулася поїздка в електричці приміського сполучення Київ-Фастів.

Про те, що трапилося, “Вістям” розповів очевидець події Тарас Старченко, передає Народна Правда.

Loading...

На станції в Києві у вагон зайшла жінка похилого віку, бабуля-божий одуванчик, без речей, в руках у неї була одна коробка з тортом. Але так як це година пік, місць немає, стояти незручно, вона попросила поставити коробку на верхню полицю, щоб при виході її забрати. Коли ми під’їхали до Фастова, старенька раптом впала в істерику – коробка з полиці зникла. Вона так плакала, бідна, що пасажири, заспокоюючи її, навіть стали пропонувати гроші на новий торт. Тоді невтішна бабуся внесла ясність. “Ви нічого не розумієте, там-таки не торт був. Я котика свого на дачу ховати в ній везла. А де він тепер? Мені його вже точно ніхто не поверне”, – бідкалася старенька.

Після цих її слів, серце, здавалося, стислося навіть у самих байдужих пасажирів. “Я далі їду і думаю, жлобству в наших людей немає меж, думаю від солодкого цю наволоч тепер відверне надовго”, – припустив свідок.

Нагадаємо, у центральній частині Англії, містечку Уорікшир трапилася “містична” історія, коли 50-річна Карен Тьорнер, хазяйка зниклого кота Сема знайшла його мертвим та влаштувала пишний похорон. А коли повернулася з церемонії поховання, побачила його вдома живим.

Також ми писали про те, що після повернення з канікул, проведених у Франції, молода бельгійка виявила під капотом свого автомобіля кота. Виявилося, що тваринка проїхала під капотом 130 кілометрів та навіть перетнула кордон.

А ось у Малайзії помер чоловік, який мав кота. Осиротілий домашній улюбленець виявив зворушливу любов до померлого. Кіт не лише був присутній на похоронах господаря, але й намагався розкопати могилу.

Джерело: Народна Правда