Скандальна переписка з Савченко: Гордон озвучив деталі

Скандальна переписка з Савченко: Гордон озвучив деталі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про чиновників/Фото/Відео

Журналіст, засновник інтернет-видання “ГОРДОН” Дмитро Гордон спростував інформацію, що він вів смс-переписку з позафракційним народним депутатом Надією Савченко про лідера руху “Український вибір” Віктора Медведчука.

Loading...

Про це повідомляє “Народна Правда” з посиланням на “ГОРДОН“.

7 листопада видання “Буквы” опублікувало фотографію екрана телефона Савченко під час переписки з Гордоном:

Савченко: Привіт, Дімо. Ніяких пропозицій на цьому тижні не буде? Чи можна на щось сподіватися?

Гордон: На цьому – ні, він у мінському процесі. Обіцяв на наступному.

Савченко: Ех… Добре. Тобі велике дякую. Краще було б до мінського поговорити… Але почекаю.

Народний депутат від Радикальної партії Ігор Мосійчук припустив, що в переписці йдеться про Медведчука.

“Навіть побіжний аналіз указує на те, що переписка Савченко – Гордон стосується кума Путіна – Віктора Медведчука. Як кажуть, Надя спалила не тільки свій сарай і хату, а й свого господаря!” – написав депутат у Facebook.

Скандальна переписка з Савченко: Гордон озвучив деталі

В ефірі телеканала “112 Україна” Гордон сказав, що пост Мосійчука його дуже повеселив.

“Я прочитав його пост – і ржав, як кінь. Чесно скажу: він мені підняв настрій. Мосійчук – узагалі смішний такий артист: яскравий, зухвалий. Подобається він мені! Сьогодні кажу своєму заступникові в газеті “Бульвар Гордона” Юлії П’ятецькій: це відома журналістка, вона така яскрава жінка: “Юлю, ви бачили, що Мосійчук показав мою переписку з Надією Савченко?” Вона відповідає: “Краще б він свій член показав, було б цікавіше”. Я теж дуже сміявся. Думаю, так, це дійсно було б набагато цікавіше”, – сказав Гордон.

За його словами, переписка стосувалася долі полонених українських військових на Донбасі й утримуваних у Росії українців. Про Медведчука в ньому не йшлося.

“Це не Медведчук, відразу скажу. Наскільки мені відомо від [колишнього секретаря РНБО України, учасника переговорів у Мінську] Євгена Марчука, Медведчук сім місяців не в мінському процесі. А історія проста. Надя витягує українських військовополонених і тих, хто перебуває у полоні в Росії. Вона попросила мене зв’язатися з однією дуже впливовою людиною, чиє прізвище я не буду зараз називати. Сьогодні ми з нею розмовляли і домовилися про зустріч Наді з нею. Це відбудеться протягом трьох–чотирьох тижнів. Вона обов’язково розповість про це. І Надя, думаю, теж розповість. Тоді всі крапки над “і” буде розставлено”, – сказав журналіст.

Савченко, яка теж брала участь у програмі “Вечірній прайм” на “112 Україна”, заявила, що не може назвати прізвища людини, про яку вона переписувалася з Гордоном, щоб не підставити її, і підтвердила: ішлося саме про полонених.

“Люди вчаться бути продуманими, і вся переписка виглядає так, що не зрозуміло, про що йдеться. Усе інше – важливе – обговорюють під час зустрічі… Звичайно, важливо не підставляти інших людей, тому ми не будемо називати прізвища. Що стосується Мосійчука, мені просто шкода цю людину”, – сказала депутат. За словами Савченко, Мосійчук нагадує їй “заштореного коня”, який “летить уперед і, поверхнево аналізуючи, показує скудність і недалекість свого розуму”.

Нагадаємо, раніше Надія Савченко ефектно погуляла на святкуванні 50-річного ювілею журналіста і політика Дмитра Гордона.

Раніше Надія Савченко розповіла про “сексуальні фантазії” з Путіним. Депутат зізналася, що деякий час працювала в службі сексу по телефону.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...