Ця квітка допоможе зняти стрес краще за ліки

Ця квітка допоможе зняти стрес краще за ліки
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Виявляється, улюблена багатьма лаванда має цілющі властивості. Зокрема, керуючий директор Медичного коледжу Вейл Корнелл Ашутош Какер стверджує, що лаванда здатна зняти тривожність пацієнтів перед операцією.

Таке науковці довели на основі експерименту, який проводили з хірургічними пацієнтами отоларингологічного відділення, пише Народна Правда з посиланням на Добрий лікар.

Тривожність, що спостерігається перед операцією, нерідко змушує лікарів призначати більше анестетиків та засобів для наркозу. Загалом при тім підвищується тривалість перебування в лікарні, спостерігається знижена здатність організму боротися з інфекціями.

Ефект лаванди перевірили на 100 хірургічних хворих, яких розбили на групи. Перша група проходила сеанс ароматерапії перед операцією, а друга виступала в якості контрольної (могли використовуватися стандартні заспокійливі).

В цілому обидва методи зниження тривожності працювали, однак ароматерапія вирізнялася більшою безпекою і простотою виконання.

Нагадаємо, як ми вже повідомляли, лаванда також добре сприяє прибиранню целюліту і підвищенню м`язового тонусу.

Нагадаємо, експерти з харчування склали добірку з продуктів, які не тільки бажано, а навіть обов’язково потрібно вживати лише разом. Саме так вони принесуть людському організму якнайбільше користі.

Нагадаємо також, раніше ми повідомляли, які продукти максимально сприяють появі целюліту, а також писали про сніданок, який допомагав би схуднути.

Крім того,  дієта “5 ложок” може бути тільки короткостроковою, бо здатна спровокувати погіршення травлення, а згодом – збільшення ваги.

Додамо, щоб зберегти здоров’я і фігуру потрібно знати про властивості різних видів м’яса.

Джерело: Народна Правда