Сила в правді

Навігація
Головна Новини Брак сну загрожує смертю: лікарі назвали, хто в зоні ризику

Брак сну загрожує смертю: лікарі назвали, хто в зоні ризику

Брак сну загрожує смертю: лікарі назвали, хто в зоні ризику
в Новини/Світська правда

Порушення сну у жінок, які страждають від діабету, можуть бути смертельно небезпечними. До такого висновку прийшли вчені з Chicago College of Nursing в США.
Про це повідомляє “Народна Правда” з посиланням на  Medikforum.

Американські дослідники з’ясували, що у жінок, які страждають від діабету, підвищується рівень цукру в крові, зростає ступінь невротичного болю і втоми в тому випадку, якщо вони стикаються з порушеннями сну.

У дослідженні взяли участь 90 жінок з діабетом другого типу. Ризик розвитку ускладнень діабету, що загрожують їхньому життю,  залишався високим через порушення сну навіть при врахуванні  інших факторів на кшталт віку, тривалості діабету, симптомів депресії і стресу. При цьому автори дослідження підкреслюють, що порушення сну у діабетиків зустрічаються досить часто, і вони вкрай негативно впливають на рівень цукру в крові.

Результати даного дослідження дозволяють припустити, що при діагностиці стану здоров’я діабетиків лікарям необхідно проводити ретельну оцінку якості сну. Якщо оцінка виявиться низькою, то такі люди повинні перевірятися на предмет невропатичних болів і втоми.

Особливо небезпечні ці порушення у жінок. Дослідники вважають, що різного роду методики, спрямовані на підвищення якості сну у жінок з діабетом, допоможуть знизити ймовірність розвитку ускладнень діабету та підвищити якість життя пацієнтів, а також їх загальну тривалість життя.

Наука отримує все більше доказів того, що від якості і тривалості сну залежать найрізноманітніші аспекти здоров’я людини. Особливо важливий якісний сон для людей, які страждають від тих чи інших хронічних хвороб на кшталт діабету. У їхньому випадку безсоння або нестача сну можуть спровокувати ускладнення хвороби і викликати небезпечні симптоми.

Нагадаємо,  із настанням осені багато людей відчувають брак енергії, сонливість, можливе посилення проблем з пам’яттю. Це означає, що організм потрібно активно насичувати вітамінами. У зв’язку з цим слід приділити особливу увагу щоденному раціону, оскільки через його недостатню якість люди недоотримують необхідні речовини.

Раніше вчені також розповіли, чим загрожує тривалий сон. У любителів поспати ризик заробити інфаркт або інсульт був на 50% вище, ніж у тих, хто спав 7 і менше годин на добу.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: