Сила в правді

Навігація
Головна Новини Мукачівський прокурор "забув" внести до декларації майже мільйон гривень

Мукачівський прокурор “забув” внести до декларації майже мільйон гривень

Мукачівський прокурор “забув” внести до декларації майже мільйон гривень
в Новини/Правда про чиновників

Прокурор Мукачівської місцевої прокуратури Закарпатської області Андрій Запотічний при поданні декларації за минулий рік задекларував недостовірні відомості, які відрізняються від достовірних на 541,7 прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

Про це пише Народна Правда з посиланням на прес-службу Національного агентства запобігання корупції.

НАЗК встановило, що декларант не зазначив відомості про фінансові зобов’язання на загальну суму понад 866 тис. гривень.

Оскільки зазначене правопорушення передбачає відповідальність згідно зі статтею 366-1 Кримінального кодексу, матеріали перевірки декларації Андрія Запотічного направлено до Генеральної прокуратури України.

Раніше співробітники Національного агентство з запобігання корупції провели перевірку декларації голови України Петра Порошенка. Об’єктами перевірки агентства були документи за 2015 і 2016 роки, в яких не були виявлені порушення закону України “Про запобігання корупції”.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що НАЗК зробило висновок по корупції у деклараціях 8 членів уряду.

Нагадаємо, НАЗК розпочало перевірку щодо міського голови Києва Віталія Кличка. Його підозрюють в корупції через міжнародні перельоти чартерними рейсами.

Тим часом  заробітня плата глави Агентства Наталії Корчак за вересень склала 212 тис. гривень. Лише надбавки за інтенсивність праці Корчак отримала 23,2 тис. грн.

У серпні заробітна плата голови Національного агентства з питань запобігання корупції Наталії Корчак склала 108 373,85 гривні.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: