Сила в правді

Навігація

Бойовики масово тікають з передової – розвідка

Бойовики масово тікають з передової – розвідка
в Новини/Правда про ООС

У з’єднаннях та частинах фейкових “Л/ДНР” знижується рівень морально-психологічного стану російських офіцерів.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України, пише Народна Правда.

Зокрема, пояснили у відомстві, непрофесіоналізм і низькі особисті якості командира батальйону однієї з військових частин т.зв. “ДНР” викликали збільшення безповоротних втрат особового складу в підпорядкованих йому підрозділах.

“В результаті тільки в одній з рот батальйону протягом листопада понад 20 бойовиків залишили передові позиції”, – додали в розвідці.

Нагадаємо, командування російських окупаційних військ вживає заходів з покриття некомплекту особового складу формувань бойовиків так званих “Л/ДНР”, у т.ч. за рахунок призову на військову службу молоді окупованого Донбасу з числа місцевого населення. Глави “місцевих/районних адміністрацій ЛHР/ДНР” отримали розпорядження щодо підготовки й проведення заходів з постановки громадян 2001 року народження на військовий облік у 2018 році.

Нагадаємо, раніше в ГУР повідомляли, що командування бойовиків намагається поповнити втрати в лавах своїх формувань, набираючи контрактників. При цьому керівництво бойовиків дурить чоловіків окупованого Донбасу, обіцяючи солідну винагороду.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: