Сила в правді

Навігація
Головна Новини Бойовики масово тікають з передової – розвідка

Бойовики масово тікають з передової – розвідка

Бойовики масово тікають з передової – розвідка
в Новини/Правда про ООС

У з’єднаннях та частинах фейкових “Л/ДНР” знижується рівень морально-психологічного стану російських офіцерів.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України, пише Народна Правда.

Зокрема, пояснили у відомстві, непрофесіоналізм і низькі особисті якості командира батальйону однієї з військових частин т.зв. “ДНР” викликали збільшення безповоротних втрат особового складу в підпорядкованих йому підрозділах.

“В результаті тільки в одній з рот батальйону протягом листопада понад 20 бойовиків залишили передові позиції”, – додали в розвідці.

Нагадаємо, командування російських окупаційних військ вживає заходів з покриття некомплекту особового складу формувань бойовиків так званих “Л/ДНР”, у т.ч. за рахунок призову на військову службу молоді окупованого Донбасу з числа місцевого населення. Глави “місцевих/районних адміністрацій ЛHР/ДНР” отримали розпорядження щодо підготовки й проведення заходів з постановки громадян 2001 року народження на військовий облік у 2018 році.

Нагадаємо, раніше в ГУР повідомляли, що командування бойовиків намагається поповнити втрати в лавах своїх формувань, набираючи контрактників. При цьому керівництво бойовиків дурить чоловіків окупованого Донбасу, обіцяючи солідну винагороду.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: