Сила в правді

Навігація
Головна Новини "Планета в небезпеці": 15 тисяч світових вчених звернулися з листом до людства

“Планета в небезпеці”: 15 тисяч світових вчених звернулися з листом до людства

”Планета в небезпеці”: 15 тисяч світових вчених звернулися з листом до людства
в Новини/Соціальна правда

Понад 15 тисяч вчених зі 184 країн підписали другий попереджувальний лист людству, вказуючи на загрози глобального масштабу та кроки, необхідні, щоб попередити катастрофу.

Вчені зауважили, що до листа, який був написаний у 1992 році, не дослухалися, інформує “Народна Правда” із посиланням на Рoliteka.

“Ми ставимо під загрозу наше майбутнє, не сприймаючи постійне швидке зростання населення як основний чинник багатьох екологічних та навіть суспільних загроз”, – йдеться у листі.

Вчені зазначають, що людство здатне взяти ситуацію під контроль і змінити її на краще.

“Швидке глобальне зниження показників озоноруйнівних речовин демонструє, що ми можемо робити позитивні зміни, коли ми будемо діяти рішуче”, – йдеться в листі.

Вчені назвали кроки,  необхідні для того, щоб врятувати планету – використання відновлюваної енергії, зниження народжуваності, бережне використання природних багатств, споживання більшої кількості їжі на рослинній основі, припинення гонитви за матеріальними благами натомість раціональний їх розподіл у суспільстві, припинення браконьєрства, торгівлі людьми, тощо.

“Цей рецепт був чітко сформульований провідними вченими світу 25 років тому, але в більшості випадків ми не звернули увагу на їхні попередження”, – заявили вчені.

За їх словами, “незабаром буде надто пізно змінювати курс від нашої траєкторії невдачі, а час спливає”.

Відзначимо, повідомлення вчених вже встигло “наробити галасу” в світі.

Нагадаємо, експерти дійшли висновку, що вже у наступному році на нашій планеті може відбутися різка зміна кліматичних поясів. Це може дати старт початку періоду трансформації клімату на Землі.

Нагадаємо також, керівник наукового відділу Університету Нортумбрії припустив, що Малий льодовиковий період розпочнеться вже взимку 2017 року. Такі припущення виникли після того, як британські вчені проводили дослідження в області залежності температурних коливань Землі і плям на Сонці.

Суперспалах на Сонці може погубити людську цивілізацію. Про це попереджають фахівці з Гарварду, за словами яких, це явище завдасть непоправної шкоди людству.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: