Сила в правді

Навігація
Головна Закордонна правда Поклонська знайшла новий об’єкт для нападок

Поклонська знайшла новий об’єкт для нападок

Поклонська знайшла новий об’єкт для нападок
в Закордонна правда/Новини

Депутат Держдуми РФ Наталія Поклонська написала заяву в поліцію на скандального актора Олексія Паніна за “образу почуттів віруючих”.

Про це він повідомив в Instagram, інформує “Народна Правда“.

“Наталя Поклонська написала на мене заяву в міліцію, знову-таки її улюблена тема – з приводу образи почуттів віруючих”, – сказав він.

Причиною, за його словами, стало те, що Панін в своєму гумористичному шоу надів костюм імператора Миколи II і пожартував на тему фільму “Матильда”, в якому показана історія відносин балерини Матільди Кшесинської і цесаревича Миколи Олександровича.

Нагадаємо, колишня прокурор Криму, а нині депутат Держдуми РФ Наталія Поклонська зібрала 100 тисяч підписів під зверненням щодо недопущення образ релігійних почуттів віруючих і осквернення православних святинь сюжетною лінією фільму режисера Олексія Учителя “Матильда”.

Нагадаємо також, нещодавно в Росії пояснили “дивності” Поклонської. Її дивакувата поведінка  може бути викликана пережитим  стресом – на Поклонську було скоєно напад в 2011 році.

Раніше Наталію Поклонську звинуватили у підтримці тероризму. Російський режисер Олексій Учитель автор фільму “Матильда”, що став гучним ще до прем’єрного показу, звинуватив Поклонську в підтримці “терористичної організації”. Таку заяву було зроблено після інциденту в Єкатеринбурзі, де автомобіль врізався в будівлю кінотеатру, в якому демонструвався фільм “Матильда”.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Закордонна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: