Сила в правді

Навігація
Головна Новини Путін планував зробити Харків столицею "Новоросії"

Путін планував зробити Харків столицею “Новоросії”

Путін планував зробити Харків столицею “Новоросії”
в Новини/Політична правда

У російському проекті “Новоросія”, яку намагалися створити на окупованих територіях Донбасу, мала бути інша столиця.

Командир батальйону ЗС “Донбас-Україна” В’ячеслав Власенко на позивний “Філін” заявив, що “столицею” мав стати Харків. Про це він розповів в інтерв’ю для сайту “Апостроф”.

“Ви ж знаєте, що операція “Новоросія” із самого початку передбачала захоплення Криму і восьми областей України. Починаючи від Одеської і до Харківської області. І столиця “Новоросії” мала бути у Харкові. Але цього не допустили. Хоча в тих областях вели тривалу підготовку, завозили зброю, тітушок, вели психологічну та ідеологічну підготовку до їх захоплення”, – говорить комбат.

На думку “Філіна”, другим етапом агресії РФ проти України мав стати наступ на Київ.

“А це ж був тільки перший етап – по річці Дніпро. Другим етапом мав бути перехід на Київ. А нам, з нашою слабкою армією – розрізненою, малокерованою – вдалося це зупинити”, – зауважив Власенко.

Військовий запевнив, що не варто звинувачувати у невдачах на Донбасі українських політиків та військових.

“Давайте покладемо на одну чашу терезів вісім областей, які цілком могли бути сьогодні під сепарами, а на іншу – ті окуповані території, які є зараз. Є різниця? Так, з недосвідченістю, слабкою розвідкою, нерішучістю у діях ми допустили таке. Але ми будемо судити всіх? Тому що, я знаю, є чимало таких хлопчиків, яким мало крові і які тільки те й роблять, що кричать: Гелетея на гіляку, Муженко на гіляку, всіх на гіляку”, – сказав Власенко.

Нагадаємо, раніше “Народна Правда” повідомляла, що у Кремля є два сценарії виходу з Донбасу.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: