Сила в правді

Навігація
Головна Закордонна правда Робота мрії: Система мотивації від Марка Цукерберга для працівників компанії Facebook

Робота мрії: Система мотивації від Марка Цукерберга для працівників компанії Facebook

Робота мрії: Система мотивації від Марка Цукерберга для працівників компанії Facebook Фото: "facebook.com/zuck"
в Закордонна правда/Новини

Успішний підприємець, засновник найпопулярнішої соціальної мережі Facebook і 33-річний мільярдер Марк Цукерберг (Mark Zuckerberg) чудовий керівник, який достеменно знає, як мотивувати співробітників компанії, аби отримувати від підлеглих максимальну віддачу.

Про це пише Народна Правда з посиланням на НВ.

По-перше, Марк Цукерберг, як щасливий татко двох дітей, добре розуміє, що в перші місяці після народження батькам дуже важливо бути поруч з дитиною і тому надає чотиримісячну відпустку як для жінок, так і чоловіків. Причому, оплачувані “канікули” надаються у будь-який момент протягом року, і не тільки після народження, а й після усиновлення.

По-друге, відомий захисник екології, Цукерберг мотивує своїх колег їздити на роботу на велосипеді й навіть він відкрив спеціальну велосипедну СТО у штаб-квартирі. Але для шанувальників автотранспорту на території є безкоштовна зарядна станція для електромобілів.

По-третє, головний “фейсбучник” надає можливість співробітникам відвідувати спортивні секції за рахунок компанії.

По-четверте, у штаб-квартирі в Каліфорнії є кімната відпочинку з настільними іграми, ігровими приставками й автоматами, де співробітники можуть відволіктися від роботи. Окрім того, дуже зайняті працівники можуть відвідати барбершоп та пральню з хімчисткою на території головного офісу.

По-п’яте, молодим батькам власник компанії надає разову грошову допомогу в розмірі чотирьох тисяч доларів та матеріально підтримує тих, хто вирішив усиновити малюка.

По-шосте, на території штаб-квартири розташовано безліч безкоштовних кафе та їдалень.

Нагадаємо, через Трампа за добу найбагатші люди світу втратили десятки мільярдів доларів. Наприклад, Цукерберг втратив цілих 2 млрд доларів.

Нагадаємо також, що Facebook створив серйозного конкурента для YouTube і розповів, як бореться з фейковими новинами.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Закордонна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: